1. Загальні положення

1.1. Організатором Конкурсу є Посольство Республіки Сінгапур у Російській Федерації (Місцезнаходження: 121099, Російська Федерація, м. Москва, пров. Кам'яна Слобода 5, тел. +7 499 241 37 02 (далі — «Організатор»).

1.2. За замовленням Організатора, Конкурс проводить Виконавець - Представництво  «АВІАРЕПС АГ» в Україні (Місцезнаходження:  Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська 66, офіс 213, тел. +38 (044) 490 65 02 (далі — «Виконавець»).

1.3. Відповідальним за вручення призів Конкурсу учасникам, що здобули можливість отримати такі призи є Організатор.

1.4. Метою проведення Конкурсу є просування Сінгапуру як туристичного напрямку серед працівників туристичних компаній України.

2. Строки та територія проведення Конкурсу

2.1. Строк проведення Конкурсу з «01» жовтня 2020 р. по «29» листопада 2020 р. включно. Конкурс проводиться на території України, підконтрольній українській владі*, на сайті Конкурсу https://singapore.aviareps.com.ua.

*за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора та/або Виконавця гарантувати належне проведення Конкурсу, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення заохочень Переможцям за адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на таких територіях, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови цієї Конкурсу, та за умови, що відправлення/доставка/видача заохочень Конкурсу в таких населених пунктах є безпечною та можливою, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою, або якщо Переможці Конкурсу виявлять бажання та матимуть змогу самостійно отримати належне їм заохочення у спосіб та місці погодженому із Виконавцем.

2.2. Необхідні умови участі у Конкурсі зазаначені у п.4 цих Правил.

2.3. Результати Конкурсу публікуються на сайті Конкурсу https://singapore.aviareps.com.ua в день визначення переможців згідно п.6.1. цих Правил.

2.4. Виконавець/Організатор може вносити зміни до цих Правил в односторонньому порядку шляхом розміщення Правил у новій редакції на сайті Конкурсу https://singapore.aviareps.com.ua. Якщо Учасник продовжує брати участь у Конкурсі після внесення змін до Правил, його вважають таким, що прийняв такі зміни до Правил.

3. Учасники Конкурсу

3.1. У Конкурсі можуть брати участь виключно дієздатні повнолітні (які досягли 18 років) громадяни України, які проживають на території України та є працівниками туристичних компаній,  зареєстрованих в Україні, та зарєстровані на https://www.instagram.com та належним чином та в повному об’ємі виконали всі умови даних Правил (надалі — «Учасники Конкурсу»).

3.2. У Конкурсі не мають права брати участь:

- працівники Організатора, Виконавця Конкурсу та/або будь-яких інших компаній, які беруть участь у підготовці та проведенні Конкурсу та їх близькі родичі (чоловік / дружина, діти, брати / сестри, батьки);

- іноземці та особи без громадянства;

- особи, що не відповідають вимогам п. 4.1 цих Правил.

4. Умови участі в Конкурсі

4.1. Для того, щоб взяти участь у Конкурсі та стати Учасником Конкурсу кожна особа, яка відповідає вимогам розділу 3 цих Правил, повинна з з «01» жовтня 2020 р. по «29» листопада 2020 р. здійснити дії в наступній послідовності:

4.1.1. Зареєструватися на сайті Конкурсу https://singapore.aviareps.com.ua у період з «01» жовтня 2020 р. по «15» листопада 2020 р.  Під час реєстрації необхідно обов’язково прикріпити скан/фото візитки, яка підтверждує те, що Учасник конкурсу є працівником туристичної компанії, зареєстрованої в Україні. Авторизація облікового запису Учасника Конкурсу здійснюється адміністратором сайту Конкурсу протягом однієї доби. 

4.1.2. Ознайомитися з інформацією про Сінгапур, розміщеною на сайті Конкурсу.

4.1.3. Обрати один захід із календаря подій, розміщеного на сайті Конкурсу.  

4.1.4. Опублікувати у соціальній мережі Instagram (Інстаграм) один пост зі свого персонального профілю (далі по тексту – «аккаунт») , у якому необхідно:

  • написати який із заходів календаря подій Учасник Конкурсу мріє відвідати у Сінгапурі та з ким (тегнути свого друга)
  • поставити хештеги #VisitSingapore та #PassionMadePossible
  • додати фото Сінгапуру

4.1.5. Відкрити свій аккаунт для вільного перегляду.

4.1.5. Надіслати лінк на публікацію на ел.адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до «15» листопада 2020 р. та вказати у листі свій логін на сайті Конкурсу.

4.1.7. Успішно пройти тестування знань у період з «16» листопада по «29» листопада 2020 р. Лінк для тестування знань буде надісланий Виконавцем Конкурсу «16» листопада 2020 р. лише тим учасникам Конкурсу, які виконають усі умови Конкурсу.

4.2.Реєструючись для участі в Конкурсі, згідно з п. 4.1. цих Правил, Учасник Конкурсу підтверджує те, що він повністю відповідає умовам п. 3.1.–3.2 цих Правил, а також надає Виконавцю свою явну добровільну згоду на обробку його персональних даних, зазначених під час реєстрації на сайті Конкурсу, з метою належного проведення Виконавцем Конкурсу, зокрема в частині перевірки правильності, достовірності та коректності вказаної Учасником інформації в рамках участі в Конкурсі, належного та повного виконання умов цього Конкурсу, передбачених цими Правилами. Організатор/Виконавець Конкурсу зобов’язуються здійснювати обробку персональних даних Учасника виключно протягом строку, необхідного для досягнення мети обробки, та способами, що не суперечать чинному законодавству України. Реєструючись в Конкурсі, Учасник повністю погоджується з цими Правилами і зобов'язується неухильно їх виконувати.

4.3. Беручи участь у Конкурсі, Учасники Конкурсу не вносять ніякої плати, пов’язаної з участю в Конкурсі.

4.4. Вимоги до посту Учасника:

- текст посту не повинен містити ненормативної лексики, закликів протиправного характеру, жорстокості, насилля, закликів та/або пропагування вживання алкоголю, тютюнових виробів, наркотичних чи психотропних речовин, інформації еротичного та порнографічного характеру, зображень, що порушують загально прийняті етичні норми та норми моралі, заклики образливого та/або дискримінаційного характеру (зокрема, але не обмежуючись за політичною, релігійною, соціальною, расовою, сексуальною, національною, статевою ознакою), відомостей, що дискредитують Організатора і Виконавця, їх ім’я, діяльність, продукцію і т.д.;

- пост не може містити жодних персональних даних третіх осіб, їх зображень тощо, без явної згоди таких третіх осіб. Відповідальним за отримання такої згоди є особа та/або Учасник, який розмістив пост.

- Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за зміст інформації постів Учасників. Відповідальним за зміст посту є Учасник.

- автори постів автоматично будуть втрачати право приймати участь у Конкурсі в разі порушення умов проведення Конкурсу: в разі порушення умов Учасником Конкурсу вперше, йому буде винесено попередження; при повторному порушенні Учасником Конкурсу умов проведення Конкурсу, такий Учасник Конкурсу автоматично втрачає право на подальшу участь у Конкурсі, без виплати будь-якої компенсації, в т.ч. і грошової.

5. Призовий фонд Конкурсу

5.1. Призовий фонд Конкурсу включає в себе такі Призи:

1 місце – подорож до Сінгапуру для двох на 5 днів/4 ночі. Включено: переліт, проживання, трансфер, 2 екскурсії. Дати подорожі: будуть підтверджені після відновлення авіасполучення. Віза оформлюється Переможцем самостійно.

2 місце – ваучер на 1000 сінгапурських доларів на проживання в одному з готелів Сінгапуру. Віза оформлюється Переможцем самостійно.

3 місце - ваучер на 500 сінгапурських доларів на проживання в одному з готелів Сінгапуру. Віза оформлюється Переможцем самостійно.

5.2. Заміна Призів грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

5.3. Організатор/Виконавець Конкурсу не несуть жодної відповідальності за будь-яку шкоду або збиток, понесені Переможцями Конкурсу внаслідок використання ними Призів.

6. Визначення Переможців Конкурсу

6.1. Визначення Переможців Конкурсу, що отримають можливість отримати Призи, вказані в п.5.1. цих Правил відбувається:

6.1.1. «30» листопада 2020 року до 22 год. 00 хв. за київським часом;

6.2. Визначення Переможців буде проводитися серед усіх Учасників Конкурсу, які виконали усі Умови Конкурсу згідно п.4 цих Правил у період з «01» жовтня 2020 року до 23 год. 59 хв.59 сек. «29» листопада 2020 року включно (за київським часом).

6.3. Учасники Конкурсу, що не стали Переможцями за результатами проведення процедури визначення Переможців Конкурсу, не здобувають права на отримання Призів Конкурсу, будь-яких інших заохочень та компенсацій.

6.4. Результати визначення Переможця Конкурсу є остаточними і такими, що не підлягають оскарженню.

6.5. Оголошення про Переможців Конкурсу публікується на сайті Конкурсу https://singapore.aviareps.com.ua в день визначення Переможців (згідно п. 6.1 цих Правил) з 16.00.00 год. до 23.00.00 год. за київським часом.

7. Порядок та строки отримання Призів Конкурсу.

7.1. Виконавець зобов’язаний зв’язатися з Переможцями протягом 10 (десяти) календарних днів після публікації списку Переможців шляхом надсилання повідомлення на ел.адресу Переможців.

7.2. Учасники, що стали Переможцями, повинні протягом 10 (десяти) календарних днів після отримання повідомлення про визнання його Переможцем Конкурсу надати підтвердження можливості та згоди на отримання належного йому Призу Конкурсу шляхом надсилання повідомлення на ел.адресу Виконавця.

7.3. Призи Конкурсу надаються лише тим особам, які здобули право на їх отримання згідно з умовами цих Правил. Призи Конкурсу вручаються виключно в порядку, встановленому цими Правилами. Переможці Конкурсу не мають права передати будь-яким третім особам право на отримання Призів Конкурсу.

7.4. Організатор/Виконавець Конкурсу і пов’язані з Конкурсом особи не несуть відповідальності за подальше використання Переможцями Конкурсу Призів Конкурсу після їх вручення та/або за неможливість такими Переможцями Конкурсу скористатись отриманими Призами Конкурсу з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Призів Конкурсу.

7.5. Переможець Конкурсу автоматично втрачає набуте ним право на отримання Призу Конкурсу, а також перестає вважатись Переможцем Конкурсу, без будь-яких компенсацій у наступних випадках, і Організатор має право обирати наступного Переможця серед Учасників:

7.5.1. якщо такого Переможця Конкурсу визнано порушником цих Правил;

7.5.2. якщо такий Переможець Конкурсу у встановлений цими Правилами період не надав підтвердження можливості та згоди на отримання належного йому Призу Конкурсу;

7.5.3. якщо такий Переможець Конкурсу заявив про свою відмову від отримання Призу Конкурсу будь-яким доступним способом;

7.5.4. у разі неможливості ідентифікувати Переможця Конкурсу;

7.5.5. у разі неналежного та/або неповного виконання умов цих Правил.

7.6. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всієї передбаченої інформації є необхідною умовою отримання Призу Конкурсу. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє Переможця Конкурсу права на одержання Призу Конкурсу. При цьому, Переможець Конкурсу вважається таким, що добровільно відмовився від отримання Призу Конкурсу та не має права на одержання від Організатора Конкурсу будь-якої компенсації, в т.ч. і грошової.

7.7. У разі неможливості вручення відповідного Призу Конкурсу належному Переможцю Конкурсу такий Приз Конкурсу визнається незатребуваним. При цьому, такий Приз Конкурсу не може бути затребуваним Переможцем Конкурсу повторно.

7.8. У разі виявлення неможливості вручення Призу Конкурсу, Організатор має право розпорядитися незатребуваним Призом Конкурсу на свій розсуд.

8. Додаткові умови

8.1. Участь у Конкурсі автоматично означає факт ознайомлення та повну і безумовну згоду Учасника з даними Правилами. Порушення Учасниками Конкурсу цих Правил або відмова Учасника Конкурсу від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Конкурсі та отримання Призів Конкурсу, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Конкурсу будь-якої компенсації, в тому числі і грошової.

8.2. Організатор/Виконавець Конкурсу не несуть відповідальності у випадку невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання Учасником неповних, неточних, застарілих, недостовірних персональних даних.

8.3. Приймаючи участь у Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором/Виконавцем Конкурсу, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про неї/нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. її імені і фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо - та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора на ел.адресу, вказану Учасником при реєстрації без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, але виключно в рамках проведення Конкурсу і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Конкурсу та/або будь-якою третьою особою. Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організатора про таке рішення.

8.4. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Конкурсу є остаточним і не підлягає оскарженню.

8.5. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Конкурсу протягом всього строку проведення Конкурсу. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Конкурсу можливі у випадку їх затвердження Організатором Конкурсу та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Конкурсу. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов.

8.6. Беручи участь в Конкурсу, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що він ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором Конкурсу на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить чинному законодавству України.

8.9. Даний Конкурс не є лотереєю або послугою в сфері грального бізнесу.